Biz Kimiz!

2001 yılından beri edinmiş olduğumuz tüm tecrübelerimizi, müşterilerin kişisel bakımları için ihtiyaç duydukları ürünleri, zararsız içerik, doğaya ve insana saygı, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde tedarik ederek, topluma hizmet ve fayda sağlamayı ilke edinmiş bir firmadır. Bu kapsam ve tanıma uygun kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini en güvenilir üreticilerden temin edip, topluma en yüksek fayda sağlayacak biçimde çeşitli kanallardan müşterilere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Rexus Kozmetik olarak kişisel bakım sektöründe güçlü bir tedarikçi – satıcı – tüketici zinciri kurarak tüm taraflara kazanç üretmek, ürün ve hizmet kalitesi ile toplumun yaşam kalitesinin yükselmesine katkıda bulunmak ve uzun dönemde sektörün gelişmesine destek olmaktır. Rexus Kozmetik ürünlerini eczane, parfümeri, kuaför ve sağlık & güzellik konseptli satış kanalları aracılığıyla, hedef kitleleriyle buluşturmaktadır. Tüketicilerini ürünleriyle buluştururken dikkat ettiği en önemli nokta, tüketicilerinin kendileri için en doğru ürünü kullanmaları ve mutlu olmalarıdır..

Müşterilerinin kişisel bakımları için ihtiyaç duydukları ürünleri, zararsız içerik, doğaya ve insana saygı, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri çerçevesinde tedarik ederek, topluma hizmet ve fayda sağlamayı ilke edinmiş bir firmadır.

Kozmetik sektörünün kaliteli markaları ile çalışıp, güler yüzlü hizmet bilinciyle müşterilerine kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmak.

Mutlu olmak, eğlenmek, bakımlı olmak, özgürlük her insanın yaşamsal hakkı olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve hayalimiz ile bunun için çalışıyoruz.

Pazarlama

Pazarlama departmanımız, markalarımızın Türkiye’ye geliş aşamasından ve üretmiş olduğumuz ürünlerin satış noktalarına ulaşımına kadar tüm süreçlerini doğru ve hızlı bir şekilde planlamaktadır. Departman bünyesinde görev alan marka yöneticileri, ürünlerin doğru hedef kitle ile buluşmasını sağlamak amacıyla marka için kısa ve uzun dönemli stratejiler oluşturmakta ve satış kanalları için özel aktiviteler düzenlemektedir.

Satış

Satış departmanımız; müşteri yönetimi, takibi ve iş geliştirilmesi konusunda faaliyet göstermektedir. Departman bünyesinde görev alan Bölge Satış Sorumluları markalarımızın tanıtımından ve satış noktalarındaki sunumundan sorumludur. Marka müdürlerimiz tarafından verilen özel eğitimlere katılarak markalar konusunda en güncel ve detaylı bilgiye sahip olan satış ekibimiz, temel olarak tüketicinin ihtiyacına en uygun bakım ürününün önerilmesini sağlamaktadır.

Lojistik

Bünyemizde bulunan Lojistik departmanımız siparişlerin çıkış noktasından varış noktasına kadar planlanmasından ve takibinden sorumludur. Sosyal Medyada bizden haberler almak ve sürpriz hediyelerimizi kazanmak için facebook ve instagram sayfamızı beğenin.