Suncoat Soyularak Çıkarılan Oje

SUNCOAT SOYULARAK ÇIKARILAN OJE

Uygulama Şekli: 3 yaş ve üzerindekilerin kullanımına uygundur. Çocuklar yetişkinlerin gözetiminde kullanmalıdır. Doğal ürün tercih eden, seyahat eden herkese kolaylık sağlar.

Suncoat Ojelerin Çıkarılışı: Tırnaklar ılık suda 3 dakika bekletildikten sonra tırnağın bir köşesinden soyulmaya başlanarak çıkartılır. Bir kat tam olarak kuruduktan sonra ikinci kat ojeyi sürün.

İçerik: Su, akrilik kopolimer, mineral pigmentler, plastik parıltılar, doğal renklendiriciler içerir. Parfüm içermez. Suncoat su bazlı, kokusuz ojeler en doğal formüle sahip ojedir.

Suncoat Oje Hakkında: Suncoat su bazlı ojeler Formaldehid, formaldehid benzeri kimyasal, toluen, keton, petrokimyasal solvent, DBP, ftalat, paraben, trifenilfosfat, kamfor, civa, kurşun, FD&C, glüten içermez. Simli ve koyu renk ojeleri çıkarmak artık çok kolay.
Sürümü klasik ojelerden daha kolaydır. Tırnağa kalın tabaka olarak bırakılıp kurutulur. Fırçayla ince tabaka olarak yaymaya çalışmak gerekmez.
Kimyasal kurutucu gerekmez. Hızlı kuruması istenirse düşük ayar fönle 15 saniyede kurutulur.
Kimyasal seyreltici gerekmez. Gerekirse 1-2 damla su damlatıp çalkalamak yeterlidir.
Tırnakları sarartmaz, kurutmaz, matlaştırmaz.
Eller ılık-sıcak su ile yıkanırken soyarak çıkarılır.
Suncoat Top-coat veya herhangi bir markaya ait top-coat sürüldüğünde jel oje parlaklığında ve 1 haftaya kadar kalıcılığı uzar.