REXUS KOZMETİK

SUNCOAT SU BAZLI OJE

See More

PASTA DEL CAPITANO

Pasta Del Capitano, 1905 yılında Ciccarelli aile tarafından kurulmuştur. Ağız sağlığı konusunda ihtiyaçlarına cevap vermek için üretilmiştir.  Tüm diş macunları, tüm aile için güvenli ağız hijyeni sağlayan, doğal kökenli değerli bir madde olan Sertifikalı Organik Nane içerir.

See More

ORGANICADENT

Organicadent Diş Macunu hem organik hem de helal sertifikalarının her ikisine de sahip olan Türkiye’nin ilk ve tek diş macunudur. Türkiye’nin önder helal ürün sertifikalandırma kuruluşu olan GİMDES ve İtalya’nın organik ürünlerin sertifikalandırılmasında güvenilir kuruluşu olan CCPB tarafından sertifikalandırılan diş macunumuz diş bakımınızın eksiksizce yapılmasına yardımcı olur.

See More

H&I DOĞAL CİLT SPREYİ

Klinik çalışmalar ışığında formüle edilmiştir.

Organik sertifikalı Çay Ağacı (Tea Tree Oil) Yağı, Papatya (Chamomile Oil) Yağı, Aynısefa (Calendula Oil) Yağı, Jojoba Yağı ve saf sudan oluşan formülüyle doğal ve organik içeriğe sahiptir.

H&I sprey 6 aydan itibaren bebekler dahil her yaş kesimi tarafından güvenle kullanılabilmektedir.

See More

WHOO TOPİKAL KREM

Whoo Topikal Krem, topikal düzeyde anestezik etkileri ile ön plana çıkan bir kremdir. Cilt yüzeyinde uyuşturucu etkiler sağlayarak olası acının hafifletilmesinde kullanılmaktadır. Su bazlı olarak üretilmiştir, cilt yüzeyinde leke oluşturmaz.

See More

ORGANIQUE

Aenean efficitur nibh mi, ac vestibulum dui dapibus a. Sed volutpat feugiat interdum. Nulla id lobortis ligula. Vestibulum nec consequat elit, in congue leo. Nunc et dui cursus, venenatis odio et, auctor massa. Aliquam erat volutpat. Donec gravida, diam eget rhoncus lacinia, ante libero vestibulum arcu, sit amet aliquet augue tortor ultrices turpis.

See More

Contact details

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed vitae tempor nibh. Praesent vel dui a eros tincidunt efficitur quis eget lacus. Mauris ligula lectus, dignissim eu egestas congue, lacinia at velit.

East 52nd Street, New York, NY 102
+00 123 45 67 890
info@urok.com

Contact form